مقالات فلزیاب

تعمیر فلزیاب و گنج یاب

تعمیر فلزیاب و گنج یاب

تعمیر فلزیاب و گنج یاب

گنج یابی یکی از فعالیت هایی میباشد که امروزه علاقه مندان زیادی دارد و روز به روز به تعداد آن نیز افزوده میشود. کاوشگران برای موفقیت در این راه از فلزیاب های مناسب کار خود استفاده میکنند. انتخاب دستگاه مناسب میتواند شانس شما را در کشف گنج و دفینه افزایش دهد. نکته ای که همواره باید هر کاوشگری به آن دقت کند، خرید دستگاه هایی با گارانتی و ضمانت معتبر میباشد، ولی متاسفانه مشاهده میشود برخی از کاوشگران با خرید فلزیاب های بدون گارانتی بعدا دچار مشکل میشوند. از مشکلاتی که ممکن است نیاز به تعمیر فلزیاب و گنج یاب باشد میتوان به روشن نشدن دستگاه، اعلام خطا توسط دستگاه، ضعیف شدن دستگاه و نداشتن قدرت اولیه آن، شارژ نشدن و از کار افتادن LCD اشاره کرد.

در برخی از دستگاهای فلزیاب از قطعات الکترونیکی استفاده میشود که در هر دستگاه الکترونیکی امکان خرابی این قطعات وجود دارد و امکان دارد نیاز به تعمیر فلزیاب و گنج یاب یا تعویض قطعه داشته باشید، شرکت فلزیاب افشار علاوه فروش دستگاه های فلزیاب باکیفیت خدمات اجاره، تعمیر دستگاه گنج یاب تصویری، فلزیاب بوقی، فلزیاب شعاع زن را انجام میدهد، توجه داشته باشید که در صورت خرابی دستگاه فلزیاب، خود اقدام به تعمیر دستگاه گنج یاب نکنید و آن را به دست افراد مجرب این کار بسپارید زیرا ممکن است صدمات جبران ناپذیری به دستگاه بزنید و سبب خرابی بیشتر دستگاه شوید مهندسین شرکت فلزیاب افشار آماده ارائه انواع خدمات به شما جستجوگران میباشد.

تعمیر فلزیاب و گنج یاب

تعمیر فلزیاب و گنج یاب در شرکت افشار

از خدماتی که برای تعمیر فلزیاب و گنج یاب در شرکت افشار انجام میشود میتوان به تعویض باتری، ارتقا سیستم، تعمیر سنسور ها، نصب نرم افراز برای فلزیاب تصویری، تنظیمات بالانس دستگاه، تعویض قطعات خراب شده  اشاره کرد، امکان تحویل دستگاه به صورت حضوری و غیر حضوری وجود دارد، پس از رسیدن دستگاه به دست مهندسین ما عیب یابی شده و به شما اعلام هرینه میشود و در صورت تایید شما کار تعمییر دستگاه آغاز میشود و با تست دستگاه را به شما ارائه میدهند. توجه داشته باشید که فرایند تحویل دستگاه های تعمیری از 7 روز الی 10 روز میباشد زیرا نیاز به دقت و توجه بالایی دارد.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *