مقالات

مقالات فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری

خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری

خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری

بسیاری از جستجوگران به دنبال خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری با عملکرد بالا میباشد که بتوانند یک نتیجه مطلوب را از کاوش بدست آورند. دستگاه های فلزیاب تصویری که دارای سیستم تشخیص مگنومتر هستند علاوه بر شناسایی فلز توانایی اسکن و ارائه تصویر فلز را دارد. دستگاه های فلزیاب تصویری با ساخت تصاویر سه بعدی به کاربر این امکان را میدهند تا هدف مورد نظر را بهتر ببیند و عمق کاوش را پیدا کند این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میشود و از کاوش بیهوده جلوگیری میکند. دستگاه های تصویری اگر دارای کیفیت مناسبی باشند میتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

از دستگاه فلزیاب تصویری جهت تشخیص حفره ها و فضاهای خالی ( تونل، راهرو، اتاقک، قبر، چاه، خاک دست ریز، سنگچین ) و فلزات با ارزش  استفاده میشود. دستگاه فلزیاب تصویری با نام های اسکنر تصویری، فلزیاب تصویری، گنج یاب تصویری، اسکنر مگنومتر، اسکنر جی پی آر شناخته میشود که دارای انواع مختلف و کارایی های متفاوت هستند، قبل خرید فلزیاب تصویری توجه داشته باشید از چه شرکتی و چه نوع اسکنری خریداری میکنید.

اسکنر تصویری فلزیاب توربو 20000

برای گرفتن یک اسکن اصولی باید کار با اسکنر را به صورت حرفه ای آموزش ببینید و نیاز به تمرین و تکرار دارد، همچنین برای تجزیه و تحلیل اسکن های مورد نظر نیاز به نرم افزار مخصوص دارید. نرم افزار ویژوالایزر یکی از نرم افزار های کاربردی برای دستگاه های تصویری است با خرید فلزیاب تصویری از شرکت فلزیاب افشار به صورت رایگان آموزش کامل کار با اسکنر و تجزیه و تحلیل اسکن هارا آموزش میبینید.

انواع دستگاه فلزیاب در بازار وجود دارد که هرکدام دارای کارایی های متفاوتی میباشد اگر از افراد مبتدی هستید و اطلاعات زیادی درباره دستگاه های فلزیاب ندارید و همچنان قصد خرید فلزیاب تصویری را دارید در این مقاله جدیدترین و بهترین دستگاه های تصویری را به شما معرفی خواهیم کرد.

معرفی دستگاه برای خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری

خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری ایکس دبلیو

خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری G3-6500

خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری توربو 20000

خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری توربو 20000

 

نحوه کار پس از خرید دستگاه فلزیاب اسکنر تصویری

در فلزیاب، طلایاب یا گنج یاب ها با کمک عبارت عددی یا تصویر عددی تغییراتی که در اسکن گرفته شده است را بر روی صفحه نمایشگر مشاهده میتوانید کنید که متناسب با تغییرات حاصله در سیستم فلزیاب که  مربوط به سخت‌افزار سیستم به صورت عددی یا تصویری منتقل میگردد، این انتقال به صورت لکه‌ رنگ یا عدد در برنامه نرم‌افزار صفحه نمایش‌گر آشکار میگردد.

فلزیاب های تصویری با تجزیه و تحلیل سیگنال های دریافتی شکل تقریبی هدف، عمق و ابعاد آن را نمایش میدهند. ارائه تصاویر سه بعدی میتواند کمک بسیار زیادی به کاوشگران کند. یک نرم افزار گرافیکی وظیفه تحلیل و تجزیه داده های دریافتی و تبدیل آن ها به گراف های تصویری و رنگی را بر عهده دارد و در تصاویر دو بعدی از رنگ تصاویر میتوان به اطلاعات مورد نیاز در مورد محیط کاوش دست یافت. در تصاویر سه بعدی علاوه بر رنگ ها میتوان یک شماتیک کلی و حدودی با دقت مناسب نیز از محیط و اهداف دفن شده به دست آورد. که با چرخش و زاویه دید 360 درجه میتوان شکل و ابعاد اجسام را دید.

رنگها در اسکن گنج یابی

دستگاه های اسکنر فلزیاب دارای نرم افزار مخصوصی میباشند که در هنگام اسکن رنگ های مختلفی را در نمایشگر نشان میدهد که  با توجه به نرم افزار شما هر کدام نشانگر چیزی است در نرم افزار ویژوالایزر رنگ ها در دستگاه اسکنر گنج یاب شامل رنگ آبی، سبز، زرد و قرمز میباشد. نرم افزار Visualizer 3D یکی از معروف و مجبوب ترین نرم افزار ها میباشد که با قابلیت هایی که در اختیار اپراتور قرار میدهد میتواند کمک زیادی در تشخیص و شناسایی اهداف با ارزش داشته باشد. این دستگاه های تصویری برای گنجینه های قدیمی که سال ها در زیر خاک مانده بسیار مناسب میباشد.

  • آبی : حفره
  • سبز : وجود خاک بکر و طبیعی
  • زرد : نمایانگر خاک آلوده به فلزات
  • قرمز : وجود انواع فلزات

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Start typing to see posts you are looking for.
Sidebar
Wishlist
Home
Shop