مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب حرفه ای

بهترین دستگاه ردیاب گنج

خرید فلزیاب حرفه ای

هرکسی برای جستجو و کاوش نیاز به یک فلزیاب قدرتمند دارد و این سوال برایش پیش میاد که برای خرید فلزیاب حرفه ای کدام دستگاه را انتخاب کند، از آنجایی که تنوع در دستگاه های فلزیاب بسیار بالا است اگر تازه وارد این کار شدید انتخاب برای شما سخت میشود. حال اگر به خواهیم به این سوال جواب بدیم که بهترین دستگاه فلزیاب چیست؟ باید بگم که هیچ جواب مشخصی برای این سوال وجود ندارد.

خرید فلزیاب حرفه ای بستگی به نیاز اپراتور و کارایی که از دستگاه طلایاب نیاز دارد متفاوت است، پس برای بهترین فلزیاب در ابتدا باید نیاز خود از جستجو را پیدا کرده و سپس دست به خرید فلزیاب بزنید اگه تازه کار هستید پیشنهاد میکنم از مشاوره رایگان شرکت فلزیاب غرب استفاده کنید تا بتوانید یک دستگاه فلزیاب عالی با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

انواع دستگاه فلزیاب وجود دارد که همگی برای پیدا کردن اهداف و اشیاء با ارزش هستند اما کارایی های متفاوتی دارند، اگر از کسانی هستید که اطلاعات زیادی درباره دستگاه فلزیاب ندارید ممکن است سردرگم شوید، در این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی دستگاه های فلزیاب بپردازیم.

فلزیاب چیست

فلزیاب یک دستگاه الکترونیکی برای تشخیص اهداف فلزی که در زیر زمین پنهان شده است میباشد و قابلیت تشخیص اشیاء طلا، نقره، برنج و برخی فلزات دیگر را دارد که با توجه به دستگاهی که خریداری میکنید متفاوت است و هرکدام عملکرد های متفاوتی را ارائه میدهد. این فلزیاب ها دارای رنج قیمت متفاوتی هستند که با هر بودجه ای بتوانید خرید فلزیاب حرفه ای را تجربه کنید.

معرفی انواع دستگاه طلایاب برای خرید فلزیاب حرفه ای

فلزیاب بوقی
  • خرید فلزیاب حرفه ای  VLF

فلزیاب های نقطه زن بوقی دارای سیستم های کاری متفاوتی هستند، برخی از این نوع طلایاب ها با سیستم Very low Frequency کار میکنند که به  VLF معروف هستند، دستگاه طلایاب هایی که از این نوع سیستم برای جستجو استفاده میکنند معمولا سکه یاب هستند و حساسیت بالایی دارند. فلزیاب های VLF دارای دیسک جستجو هستند که از اختلاف فاز فرکانس سیم پیچ فرستنده و گیرنده یک فلز خاص را تشخیص میدهند، زیرا فلزات مختلف مثل آهن و طلا اختلاف فاز های متفاوتی به هنگام القاء تولید میکنند.

مشخصات فلزیاب نقطه زن بوقی VLF

  1. این نوع دستگاه های طلایاب دارای سیستم تفکیک پذیر قدرتمندی هستند و میتوانند انواع فلزات طلا، مس و نقره را تفکیک کنند.
  2. منبع تغذیه این دستگاه ها باتری میباشد که مصرف بسیار کمی نسبت به دیگر سیستم ها دارد، در نتیجه بیشتر میتواند شارژ را نگهدارد و با آن به جستجو پرداخت.
  3. قیمت این نوع دستگاه های فلزیاب به دلیل واردات از دستگاه های مونتاژ شده بیشتر میباشد و عمق کاوش کمتری دارد.
  • خرید فلزیاب حرفه ای  Pi

این نوع فلزیاب های نقطه زن بوقی که دارای سیستم کاری PI هستند به عنوان فلزیاب پالسی شناخته میشوند و از القای پالس استفاده میکنند این نوع فلزیاب ها نیز دارای دیسک جستجو هستند و برخی از آن ها دارای چند لوپ هستند که هر کدام برای عمق و مکان های متفاوت کارایی های مختلفی را به اپراتور میدهدو توجه داشته باشید هرچه این دیسک بزرگتر باشد عمق بالاتری را برای جسنجو فراهم میکند.

مشخصات فلزیاب نقطه زن پالسی

  1. این نوع فلزیاب دچار تداخل سیگنال در زمین های معدنی نمیشوند و به راحتی میتوانید در هر زمینی با آن به کاوش بپردازید.
  2. عمق کاوش در این فلزیاب ها بالاتر از سیستم های VLF است و میتواند به راحتی اشیاء با ارزش را کشف کند.
  3. این فلزیاب ها دارای دیسگ های جستجو بیشتری هستند.
  4. باتری موجود در این دستگاه ها با یک بار شارژ امکان کاوش تا 5 ساعت را برای شما فراهم میکند.

فلزیاب بوقی نوا پلاس

خرید فلزیاب بوقی

در انواع فلزیاب نقطه زن فلزیاب های راکتی به عنوان فلزیاب سطحی شناخته میشوند و به عنوان یک فلزیاب مکمل درکنار دیگر دستگاه ها کارایی چشم گیری را ارائه میدهند، این نوع دستگاه های طلایاب با رسیدن به هر فلزی با صدا بوق یا لرزش شما را مطلع میکنند و اگر در جستجو اهداف چیزی را جا گذاشته باشید میتوانید پیدا کنید. همچنین برای استفاده های امنیتی و بازرسی بدنی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. عمق کاوش این فلزیاب ها کم میباشد و نمیتوانند اهداف را در عمق بالا تشخیص دهند.

خرید فلزیاب حرفه ای تصویری

انواع فلزیاب نقطه زن بوقی را به شما معرفی کردیم حال به مدل دیگه ای از فلزیاب های نقطه زن میپردازیم که به فلزیاب نقطه زن تصویری، فلزیاب مگنومتر، اسکنر فلزیاب معروف هستند، این نوع دستگاه های فلزیاب دارای محبوبیت بالایی در بین کاوشگران هستند، همان طور که از نام این نوع طلایاب ها مشخص است یک تصویر سه بعدی از محدوده اسکن شده را به شما نمایش میدهد.

این فلزیاب ها با یک نرم افزار تخصصی کار میکنند که در زمان خرید فلزیاب برای شما روی لپ تاپ نصب و کارایی آن به صورت کامل به شما آموزش داده میشود. به کمک این نرم افزار میتوانید اطلاعات مفیدی را بدست آورید و اهداف با ارزش، اتافک، حفره را تشخیص دهید. این فلزیاب ها دارای عمق کاوش بسیار بالایی هستند. توجه داشته باشید فلزیاب های تصویری قابلیت تشخیص طلای جدید را ندارند و مناسب برای گنجینه ها و طلا های قدیمی هستند.

فلزیاب تصویری xw

فلزیاب تصویری G3-6500

فلزیاب تصویری توربو 20000

فلزیاب تصویری توربو 20000

خرید فلزیاب حرفه ای شعاع زن 

دسته دیگری از طلایاب ها وجود دارد که به عنوان فلزیاب شعاع زن، ردیاب طلا، فلزیاب دوربرد شناخته میشوند این نوع طلایاب ها دارای انواع دستی، آنتنی و فرکانسی وجود دارند که مناسب برای محیط های وسیع هستند و میتوانید با استفاده از آنها محدوده کاوش را کوچک تر کنید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. فلزیاب های دستی و آنتنی دارای قیمت پایین تر نسبت به ردیاب های فرکانسی هستند اما کارایی که فلزیاب شعاع زن فرکانسی به شما میدهد دقیق تر و بهتری است،

حالا که با انواع دستگاه های فلزیاب و کارایی هرکدام آشنا شدید میتوانید با توجه به بودجه و نیاز خود برای جستجو، یک خرید فلزیاب حرفه ای مناسب  خودتان را داشته باشید تا یک کاوش بدون خطا را تجربه کنید و به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

 

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان  خرید فلزیاب مدرن و پیشرفته با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *