درباره ما

درباره ما

درباره ما

درباره ما

شرکت فلزیاب افشار از سال 1390 به طور مستقیم وارد بازار فلزیاب شده و با خدماتی چون واردات صادرات توزیع  فروش و خرید و تعمیر و ارتقا در خدمت اپراتوران بود و هست از خصوصیات بارز شرکت تمام کارکنان این شرکت میتوان به پیشرفت روز افزون و خدمات و پشتیبانی اشاره کرد در شرکت های فلزیاب دیگر دیده میشود که فقط فروش مسئله ی مهم میباشد و بعد از فروش دیگر پشتیبانی صورت نمیپذیرد اما در شرکت فلزیاب افشار میتوان به بهترین نحوه خدمات و پشتیبانی گرفت محصولات فروشی در این شرکت به سلیقه ی خود خریدار تهیه و تحویل داده میشود .

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید.

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند تمامی محصولات شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش میباشد.

خدمات پس از فروش شرکت از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری به مشتریان برای رفع اشکال در کارکردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های خرید فلزیاب جهت ارتباط با کارشناسان ما و مشاوره رایگان خرید فلزیاب با ما تماس بگیرید.

شماره تماس کارشناس: ۰۹۱۹۸۵۰۰۱۸۰ _ ۰۲۱۴۴۵۶۹۲۵۰ مهندس افشار

 

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

 

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Start typing to see posts you are looking for.
Wishlist
Home
Shop