مقالات فلزیاب

دقیق ترین دستگاه گنج یاب

بهترین دستگاه ردیاب گنج

دقیق ترین دستگاه گنج یاب

شاید این سؤال برای هر کاوشگر گنجی بوجود بیاد که دقیق ترین دستگاه گنج یاب چه دستگاهی میباشد، امروزه دستگاه های گنج یاب با انواع گوناگونی به تولید رسیده که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. دقیق ترین دستگاه گنج یاب با توجه به نیاز شما و کارایی که از دستگاه میخواهید متفاوت است. ما مجموعه ای از دقیق ترین دستگاه گنج یاب را در این مقاله به شما معرفی میکنیم.

خیلی از اپراتور ها بر این باور هستند که دستگاه های تولید کمپانی های خارجی دقیق ترین دستگاه گنج یاب هستند، این باور کاملا غلط است، دستگاه های خارجی توانایی کاوش در خاک ایران را ندارند و نمیتوانند عملکرد مورد نظر شمارا ارائه دهد. بسیاری از دستگاه های مونتاژ شده در ایران قابلیت های بالایی دارند.

حتی برخی از دستگاه های مونتاژ شده بر اساس نظر خریداران توانایی و قدرت کاوش بالاتری داشته، فقط توجه داشته باشید که این نوع فلزیاب هارا از شرکت های معتبر خریداری کنید تا در ساخت آنها از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده شده باشد و دارای گارانتی باشد.

برای خرید دقیق ترین دستگاه گنج یاب باید برخی از موارد را در نظر بگیرید در ابتدا هدف خود را از کاوش مشخص کنید، بسیاری از جستجو گران گنج بر این باور هستند که هرچه قیمت یک دستگاه بالاتر باشد دستگاه بهتری است اما در واقعیت این تفکر اشتباه است. برای مثال کسانی که در قبر به کاوش میپردازند نیار به کاوش در عمق بالا را ندارند.

افرادی که به دنبال سکه یا کاوش قبر هستند معمولا دستگاه با تکنولوژی VLF  را برای کاوش دفینه انتخاب میکنند، اما کسانی که نیاز به کاوش در عمق های بالاتر را دارند از فلزیاب پالسی یا تصویری استفاده میکنند. پس میتوان گفت انتخاب یک دستگاه به عنوان دقیق ترین دستگاه گنج یاب در همه شرایط امری کاملاً اشتباه و غیر کارشناسانه است.

مورد دیگه ای که باید آن را در نظر داشته باشید بودجه خود را برای خرید فلزیاب را در نظر بگیرید، دستگاه های با قدرت و دقت فراوان در بازار بسیار است اما شما باید با توجه به میزان بودجه ای که برای خرید فلزیاب دارید بهترین مدل را انتخاب کنید. اگر اطلاعاتی درباره دستگاه ها ندارید میتوانید از مشاوره رایگان ما در هنگام خرید استفاده کنید.

دقیق ترین دستگاه گنج یاب

معرفی دقیق ترین دستگاه گنج یاب تصویری

معرفی دقیق ترین دستگاه گنج یاب بوقی

معرفی دقیق ترین دستگاه گنج یاب شعاع زن

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *