مقالات فلزیاب

شاقول گنج یاب قدیمی

شاقول گنج یاب قدیمی

شاقول گنج یاب قدیمی در میان مردم بسیار رایج بوده است کار با این فلزیاب نیاز به تمرین و تکرار دارد تا بتوانید نتیجه مطلوبی از دستگاه بگیرید، در این دستگاه از جیوه استفاده میشود که نقش مهمی در کارایی آن ایفا میکند،در بازار فروش فلزیاب، شایعات بسیار در مورد جیوه وجود دارد که شاقول گنج یاب قدیمی با جیوه قرمز بهتر کارمیکند، کسانی که شناخت کامل از شاقول دارند میدانند که این دروغی بیش نیست.

شاقول گنج یاب قدیمی دارای مدل و انواع متفاوتی میباشند که به صورت برنجی یا آلمینیومی در بازار وجود دارد، شاید برای شما شوال پیش بیاد که کدام کارایی بالاتری را ارائه میدهد؟ باید در جواب این سوال بگیم که از لحاظ کارایی تفاوتی باهم نداشته و فقط جنس و وزن آنها متفاوت است و کارایی شاقول وابسته به نوع جیوه ای که در آن قرار دارد میباشد. توجه داشته باشید برخی از افراد سودجو اقدام به فروش شاقول گنج یاب قدیمی با جیوه میکنند اما درون دستگاه جیوه ای قرار نمیدهند، پس در هنگام خرید حتما توجه داشته باشید که داخل فلزیاب شما جیوه وجود داشته باشد.

شاقول گنج یاب قدیمی برای شناسایی انواع فلزات و حفره ها در زیر خاک طراحی و تولید شده است با استفاده از این دستگاه میتوانید حتی در محیط های بسته به کاوش و جستجو بپردازید، قیمت ارزان این فلزیاب سبب شده که نظر بسیاری از کاوشگران را به خود جلب کند. با خرید شاقول گنج یاب قدیمی از شرکت فلزیاب افشار آموزش رایگان کار با دستگاه را به شما آموزش میدهیم. استفاده از فلزیاب شاقولی در کنار یک فلزیاب بوقی یا فلزیاب تصویری میتواند کمک بسیاری به شما در حفاری کند.

یکی از ابزار هایی که برای پیدا کردن اهداف در گنج یابی استفاده میشود شاقول گنج یاب قدیمی میباشد که وسیله ای ساده با کارایی برای اپراتور میباشد. شاقول فلزیاب با یک زنجیر سبک که آن را با زمین به صورت عمودی نگه میدارد کار میکند و با چرخش شمارا از وجود هدف مطلع میکند.

فلزیاب شاقولی

کاربرد شاقول گنج یاب قدیمی

  •  در صنایع معدنی، این دستگاه برای جستجوی مواد معدنی و فلزات، کنترل کیفیت زمین‌ها استفاده میشود.
  • در صنایع کشاورزی، فلزیاب شاقولی برای شناسایی آب و هوای مناسب برای کشت، کنترل کیفیت زمین‌ها استفاده میشود.
  • در صنایع ساختمانی، این دستگاه برای جستجوی لوله‌های آب، گاز و برق، کنترل کیفیت زمین‌ها، استفاده میشود.
  • جستجوی گنج: فلزیاب شاقولی برای جستجوی گنج‌های دفن شده در زیر زمین نیز مورد استفاده قرار میگیرد. در این کاربرد، فلزیاب شاقولی برای شناسایی طلا، نقره و سایر فلزات قیمتی استفاده میشود.
  • تشخیص فلزات در زیر سطح زمین: فلزیاب شاقولی برای تشخیص و شناسایی فلزات در زیر سطح زمین نیز استفاده میشود. این کاربرد در بسیاری از صنایع مانند معدن، ساختمان و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان  خرید فلزیاب مدرن و پیشرفته با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *