مقالات فلزیاب

فلزیاب آلمانی

فلزیاب آلمانی

کالاهای ساخت آلمان به دلیل کیفیت بالایی که دارند همواره مورد استقبال عموم قرار میگیرند و  همواره کاوشگران حرفه ای به عملکرد فلزیاب آلمانی اعتماد دارند. تعداد بسیار زیادی از کمپانی های مختلف در عرصه ساخت فلزیاب در این کشور فعال هستند اما بیشتر دستگاه های آنها جهت استفاده در صنایع مختلف ساخته میشوند و یا دارای کاربرد هستند.

از شرکت های آلمانی معروف به دو شرکت لورنز و او کا ام  میتوان اشاره کرد که بهترین دستگاه های فلزیاب آلمانی را با کاربرد گنج یابی تولید میکنند. معروف ترین دستگاه ساخت شرکت لورنز فلزیاب لورنز زد وان و معروف ترین دستگاه های ساخت شرکت اوکا ام سری گنج یاب های فیوچر میباشد.  اما این دستگاه ها برای ورود به ایران به دلیل نوسانات ارز و انبار هزینه های بالایی دارند.

علاوه بر آن این فلزیاب آلمانی برای کار در خاک ایران مناسب نیستند و شامل گارانتی در ایران نیستند. در این مقاله دستگاه هایی که دارای کارایی مشابه با این دستگاه ها میباشند را به شما معرفی میکنیم. این دستگاه ها در ایران مونتاژ میشوند ولی تمامی قطعات استفاده شده در تولید این فلزیاب ها خارجی است و از بهترین تکنولوژی در ساخت آن ها استفاده شده است و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند.

مقایسه فلزیاب آلمانی با دیگر دستگاه ها

اگر بخواهیم فلزیاب آلمانی لورنز زد وان را با یک دستگاه که کارایی مشابه ای دارد و قیمت آن بسیار مناسب تر از لورنز میباشد مقایسه کنیم پیشنهاد ما به شما فلزیاب بوقی نوا پلاس میباشد این دستگاه قدرتمند با حساسیت بالا یک تجربه عالی را برای کاوش در اختیار شما قرار میدهد.

فلزیاب آلمانی نوا پلاس

حال اگر بخواهیم فلزیاب آلمانی سری فیوچر OKM را با یک فلزیاب همرده خود مقایسه کنیم فلزیاب تصویری توربو 20000 یک دستگاه با کارایی بالا میباشد که با بهترین نرم افزار گنج یابی به نام ویژوالایزر کار میکند این دستگاه با بلوتوث به راحتی به لپ تاپ شما اتصال پیدا میکند و دارای یک دفترچه راهنمای فارسی میباشد که کار را برای شما راحت کرده است. در کنار این فلزیاب قدرتمند یک عدد فلزیاب لایو وجود دارد که امکان تصویر برداری زنده را برای شما فراهم میکند.

فلزیاب آلمانی توربو 20000

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *