معرفی دستگاه فلزیاب

فلزیاب تصویری گریت Great 5000

فلزیاب تصویری گریت Great 5000

فلزیاب تصویری گریت Great 5000

فلزیاب تصویری گریت Great 5000 با آخرین فناوری های روز دنیا تولید شده و دارای شش سیستم تشخیص برای کشف طلا و گنج های مدفون شده در زیر سطح زمین میباشد. ابن فلزیاب قدرت تشخیص انواع فلزات مانند طلا، گنجینه های طلای، فلزات گرانبها، الماس ها، سنگ های قیمتی و فضاها و غارها میباشد.

سیستم هایی جستجو فلزیاب تصویری گریت Great 5000

 •  سیستم یونی دوربرد
 • سیستم الکترومغناطیسی
 •  سیستم نقشه برداری زمینی 3 بعدی
 •  سیستم تبعیض بین فلزات
 •  سیستم تصویربرداری افقی مستقیم
 •  سیستم تصویربرداری مستقیم عمودی

فلزیاب تصویری گریت Great 5000

ویژگی فلزیاب تصویری گریت Great 5000

 • اسکن سه بعدی زمین

سیستم اسکن سه بعدی زمین در فلزیاب تصویری گریت Great 5000 از آخرین فناوری برای ارسال و دریافت سیگنال در جهت دستگاه استفاده میکند و با استفاده از یک آنالایزر سه بعدی قادر است نمودار سه بعدی از اجسام احتمالی در زیر زمین را ترسیم کند.

 • تبعیض

این سیستم با ارسال و دریافت پالس از طریق سنسور دستگاه و تجزیه و تحلیل پالس های دریافتی، ارزش یا بی ارزش بودن دفن را تعیین میکند. استفاده از این سیستم هنگام حفاری دفینه از طریق سیستم اسکن سه بعدی و اطمینان از ارزش دفن قبل از گودبرداری توصیه میشود.

 • اسکن زنده عمودی

فلزیاب تصویری گریت Great 5000 مجهز به سیستم پین نشانگر میباشد، این سیستم که برای بسیاری از جویندگان گنج آشناست، امکان نمایش مستقیم تغییرات فرکانس های اسکن شده توسط دستگاه را با رنگ های درجه بندی شده در هر لحظه در اختیار کاربر قرار میدهد. این رنگ ها میتوانند نشان دهنده وجود یا عدم وجود فلزات در یک خط مستقیم در جلوی سنسور دستگاه باشند.

 • اسکن زنده افقی

گاهی اوقات جویندگان گنج نیاز به کاوش در مکان های غیر از زیر زمین دارند. مثلا دیوار کوه یا دیوار غار در این دستگاه سیستمی به نام پخش زنده طراحی شده است تا این عملیات را به صورت اسکن افقی برای جویندگان گنج ارائه دهد. با استفاده از این سیستم میتوان جستجو را در هر زاویه ای که کاربر نیاز داشته باشد انجام داد.

 • آنالایزر صدا

کاربرانی که مایل به جستجو بر اساس سیستم جداسازی صدا هستند میتوانند از این سیستم استفاده کنند. این سیستم فرکانس های دریافتی از سنسور دستگاه را به صورت عدد روی صفحه نمایش میدهد و صدا ایجاد میکند. در زیر می توانید فرکانس های دریافتی و اهداف آنها را مشاهده کنید.

معرفی فلزیاب تصویری شرکت فلزیاب افشار

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *