معرفی دستگاه فلزیاب

 فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker

 فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker

 فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker

 فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker کار را برای پیدا کردن آب های زیرزمینی آسان تر و قابل اطمینان تر میکند، زیرا Hydro Tracker دارای سیستم های جستجوی جامع و یکپارچه است که به کاربر اطمینان و دقت در نتایج را میدهد. دستگاه Hydro Tracker مجهز به یک واحد ویژه برای تصفیه سیگنال، اندازه گیری دما و رطوبت خاک و ارسال آن به یک پردازشگر داده با کارایی بالا میباشد که به دستگاه این قابلیت را میدهد که فرآیند جستجو را با نتایج دقیق و با سرعت بالا تکمیل کند.

فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker

 سیستم های تشخیص فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker

1-سیستم اسکن دستی (Manual Scan)

با این سیستم میتوانید با سرعت بالا به  یک جستجو آسان بپردازید، قابلیت استفاده از این حالت برای سرعت بالای تشخیص در نقطه خاص و منطقه کوچک استفاده میشود که در آن از 2 کاوشگر زمینی استفاده میشود و فرآیند جستجو فقط در فاصله بین آنها انجام میشود. نتیجه به شکل جدولی ارائه میشود که شامل نام خط اسکن شده، میزان آب شناسایی شده، نوع و عمق آن است.

2- اسکن خودکار ( Auto Scan)

این سیستم فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker  دارای اسکن جامع 6 خطی است و با سهولت و سرعت مشخص میشود. در اینجا، تصفیه سیگنال و واحد اندازه گیری دما و رطوبت خاک را میتوان برای دستیابی به نتایج دقیق تر متصل کرد. این سیستم در موارد تشخیص در یک منطقه بزرگ، با جستجوی متوالی در بین چهار کاوشگر زمینی استفاده میشود و نتیجه جامع برای تمام خطوط با جزئیات کامل برای هر یک ارائه میشود.

3- اسکن پیشرفته ( Advanced Scan )

این سیستم بر روی یک اسکن جامع 6 خطی کار میکند و فقط برای متخصصان در نظر گرفته شده است، زیرا بستگی به پیکربندی دستی پارامترهای سیستم اسکن با توجه به منطقه ای دارد که قرار است اسکن در آن قبل از شروع فرآیند اسکن انجام شود. به عنوان نوع خاک، عمق قابل دستیابی و فاصله بین کاوشگرهای زمین. ترجیحاً در اینجا از تصفیه سیگنال و اندازه گیری واحد دما و رطوبت خاک استفاده شود. در یک منطقه وسیع با جستجوی متوالی در میان چهار کاوشگر زمینی، نتیجه جامع همه خطوط با جزئیات کامل برای هر خط ارائه میشود.

4- تصویربرداری سه بعدی از زمین ( 3D Ground Imaging )

فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker تا به امروز یک انقلاب علمی در دنیای تشخیص آب های زیرزمینی محسوب میشود و در این سیستم بسیار پیشرفته، نتیجه به صورت تصاویر دو بعدی و چشم انداز سه بعدی از منطقه جستجو ارائه میشود که با توجه به زاویه قابل مشاهده است. مورد نیاز کاربر با امکان آنالیز هر نقطه و اطلاع دقیق از عمق و درصد آب در آن.

ویژگی های فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker

  • یک باتری قابل شارژ قدرتمند 7.4 ولت، 7000 میلی آمپر ساعت (52 وات) امکان کاوش تا 12 ساعت.
  • حداکثر عمق واقعی 1000 متر قابل دستیابی است.
  • زبان های قابل تنظیم  انگلیسی، دویچ، فرانسوی، عربی، اسپانیایی، ترکی، روسی و اردو
  • بهترین مانیتور در روزهای آفتابی و مکان های تاریک با 24 بیت رنگارنگ.
  •  تمایز بین اهداف با یک آهنگ خاص که در فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker به شما امکان میدهد به راحتی صدای هدف را تشخیص دهید.
  • دارای 4 سیستم تشخیص
  •  فلزیاب تصویری Ajax Hydro Tracker قابلیت تشخیص انواع آب های زیرزمینی، عمق دقیق مخازن آب، رطوبت، شوری، دمای خاک را دارد.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *