مقالات فلزیاب

انواع فلزیاب دستی 2024

قیمت فلزیاب دستی کوچک

انواع فلزیاب دستی 2024

فلزیاب دستی یک وسیله الکترونیکی است که برای شناسایی فلزات در خاک یا سطح زمین استفاده میشود این نوع فلزیاب ها از باتری به عنوان منبع تغذیه استفاده میکنند. استفاده از فلزیاب راکتی برای یافتن فلزات مختلف از جمله طلا، نقره، برنج، آهن مناسب است. این دستگاه فلزیاب به دلیل سادگی کار و قابل حمل بودن آن، برای افراد مختلف ار جمبه علاقمندان به گنج یابی، محققان باستان شناسی، معدن کاران مناسب است.

فلزیاب راکتی به عنوان فلزیاب دستی و بازرسی بدنی نیز معروف میباشند این فلزیاب ها در دسته فلزیاب های نقطه زن بوقی قرار میگیرند که عمق کاوش پایینی را در اختیار کاربران آنها قرار میدهد. فلزیاب های راکتی با استفاده از اصول الکترومغناطیس و تغییرات میدان مغناطیسی فلزات در خاک یا سطح زمین قادر به شناسایی و تشخیص فلزات هستند.

با کمک این دستگاه فلزیاب در زمین های مختلف میتوانید با دقت بالاتری فلزات جا مانده را پیدا کنید. عمق کاوش فلزیاب های راکتی به اندازه، جنس و نوع فلز بستگی دارد هرچه اندازه فلز مورد نظر شما بزرگتر باشد مقدار عمقی را که میتواند کشف کند بیشتر خواهد بود. استفاده از فلزیاب راکتی به عنوان یک وسیله کاربردی برای گنج یابان، معدن کاران و سایر افراد علاقمند به گنج یافتن فلزات ارزشمند است، و به عنوان یک فلزیاب مکمل در کنار فلزیاب پالسی و یا تصویری قرار میگیردو

باتوجه به اینکه فلزیاب دستی دارای وزن سبک و ابعاد کوچکی هستند حمل و نقل را برای شما راحت میکند و میتوانید دستگاه را به هرجایی که نیاز دارید ببرید و به جستجو و یافتن اشیاء فلزی بپردازید. این فلزیاب ها قابلیت تفکیک نداشته و با رسیدن به هرگونه فلز با صدای بوق و یا لرزش شمارا از وجود فلز مطلع میکند.

از دیگر کارایی های فلزیاب راکتی میتوان به استفاده از آنها به عنوان یک وسیله امنیتی جهت کنترل ورود و خروج در مکان هایی مانند ارگان نظامی، ادارات، فرودگاه، جلسات آزمون کنکور اشاره کرد. در نتیجه فلزیاب های راکتی به عنوان یک وسیله کاربردی و موثر برای یافتن فلزات موجود در زمین و سطح خاک هستند و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در ادامه این مقاله به بررسی چند نوع فلزیاب راکتی میپردازیم.

معرفی انواع فلزیاب دستی

فلزیاب راکتی پالس دایو

فلزیاب راکتی گرت

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان  خرید فلزیاب دستی با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *