مقالات فلزیاب

فلزیاب مدرن و پیشرفته

تفاوت عمق زنی فلزیاب

فلزیاب مدرن و پیشرفته

در این مقاله قصد داریم تا شما را با مفهوم فلزیاب مدرن و پیشرفته آشنا کنیم در واقع منظور از فلزیاب مدرن این نیست که حتما آن دستگاه باید محصول تولید شده همان سال باشد. در صنعت فلزیاب منظور از فلزیاب مدرن، دستگاهی است که بتوان مراحل جستجو و کاوش را کمتر کرد و سریعتر به هدف رسید و شما هم بتوانید با دانش اندک در زمینه اپراتوری دستگاه فلزیاب اقدام به کاوش نمایید.

با توجه به تعریفی که نسبت به فلزیاب مدرن انجام شد سعی کنید بهترین انتخاب را داشته باشید امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی در زمینه ساخت فلزیاب و دفینه یابی و بالارفتن آگاهی مشتریان، شرکت های بزرگ را به فکر تغییرات در صنعت فلزیاب و رقابت با یکدیگر کرد. این حس رقابت در شرکت های بزرگ فلزیاب باعث پیشرفت بسیاری در صنعت فلزیاب گردید شرکت ها به سمت تولید فلزیاب مدرن و پیشرفته سوق پیدا کردند تا مشتریان خود را حفظ کنند.

حال اگر از افرادی باشید که تازه به فلزیابی علاقه پیدا کردید امکان دارد به دلیل وجود دستگاه های متنوع در بازار گمراه شوید در ادامه مدل های فلزیاب مدرن و پیشرفته که درآزمایش ها توانسته عملکرد بالایی را ارائه دهد به شما معرفی خواهیم کنیم.

انواع فلزیاب

  • فلزیاب تصویریاین دستگاه ها به عنوان فلزیاب نقطه زن شناخته میشوند و علاوه بر تشخیص فلزات یک تصویری سه بعدی نیز به شما نشان میدهد که میتواند کمک زیادی یه تشخیص اهداف با ارزش کند، این فلزیاب برای جستجو عمق 10 متر به بالا مورد استفاده قرار میگیرد.
  • فلزیاب بوقی: دستگاه های فلزیاب بوقی با استفاده از یک لوپ عمل جستجو را انجام میدهند که اندازه لوپ هرچه بیشتر باشد عمق کاوش بالاتری را فراهم میکند و تا 3 الی 4 متر به شما قابلیت کاوش میدهد.
  • فلزیاب شعاع زن: این فلزیاب ها به عنوان فلزیاب دوربرد شناخته میشود که برای کوچک کردن محدوده کاوش استفاده میشود تا در وقت و زمان شما برای حفاری صرفه جویی شود.

معرفی فلزیاب مدرن و پیشرفته تصویری

فلزیاب تصویری xw

  • خرید فلزیاب تصویری ارزان G3-6500

فلزیاب تصویری G3-6500

فلزیاب تصویری توربو 20000

فلزیاب تصویری توربو 20000

فلزیاب مدرن و پیشرفته بوقی

فلزیاب بوقی نوا پلاس

خرید فلزیاب بوقی

فلزیاب دوکاره کامپکس ایکس ۶

فلزیاب پالسی اسکنر

ردیاب هفت آنتن aks

فلزیاب اکااس

فلزیاب شعاع زن خوراک خور

 

ردیاب طلا مگ پرسون

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان  خرید فلزیاب مدرن و پیشرفته با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *