معرفی دستگاه فلزیاب

فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro

فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro

فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro

فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro یک فلزیاب با قیمت ارزان و م.ناسب برای تمام کسانی که به جستجو گنج علاقه دارند، شما اگر تازه کار هستید یا یک اپراتور حرفه ای هستید میتوانید از این فلزیاب نقطه زن استفاده کنید. نحوه کار با MYLEK XP Pro بسیار ساده میباشد که امکان جستجو برای تمام سنین را فراهم میکند.

ویژگی های پیشرفته فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro برای حرفه ای ها امکانات عالی را ارائه میدهد. طراحی این فلزیاب به گونه ای میباشد که در تمامی زمین ها با شرایط متفاوت آب و هوا میتوانید از آن استفاده کنید و به دلیل دیسک ضدآب این طلایاب میتوانید در آب هاب کم عمق به جستجو به بپردازید.

فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro تا حد بالایی کاربر پسند میباشد که دارای یک صفحه کنترل ساده و یک صفحه نمایش LCD شفاف است خواندن صفحه نمایش LCD در هر شرایطی حتی در نور کم به لطف نور پس زمینه روشن آسان است. که امکان کنترل کامل تنظیمات را فراهم میکند، تنظیمات این فلزیاب به صورت دستی و هفت سیستم تشخیص خودکار از پیش تنظیم شده موجود میباشد.

فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro

تنظیمات فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro

با تنظیمات فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro میتوانید فلزات ناخواسته مانند آهن را فیلتر کنید تا روی یافته های ارزشمندتر تمرکز کنید و میتوانید حساسیت آشکارساز، صدا و موارد دیگر را با فشار دادن یک دکمه تنظیم کنید. هنگام کاوش با فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro وقتی که سیگنال دریافت میکنید روی صفحه نمایش خود نشان میدهد که چه نوع فلزی است.

همچنین فلزیاب نقطه زن MYLEK XP Pro یکی از سه صدا را پخش میکند، بنابراین بدون نیاز به نگاه کردن به نمایشگر متوجه خواهید شد. این یک صرفه جویی در زمان عالی است زیرا به این معنی است که نیازی به هدر دادن زمان برای استخراج فلزات ناخواسته ندارید. وقتی چیزی با ارزش پیدا کردید، نمایشگر به شما میگوید چقدر عمیق است، بنابراین شما دقیقاً میدانید که چقدر باید حفاری کنید.

معرفی فلزیاب نقطه زن پالسی شرکت فلزیاب افشار

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *