معرفی دستگاه فلزیاب

فلزیاب نقطه زن Pyhodi

فلزیاب نقطه زن Pyhodi

عملکرد فلزیاب نقطه زن Pyhodi برای شروع کار با دستگاه اینگونه است که اگر سوئیچ را در جهت عقربه‌های ساعت از OFF بچرخانید دستگاه روشن خواهد شد و برای خاموش کردن دستگاه آن را در خلاف جهت عقربه های ساعت روی OFF قرار دهید تا دستگاه خاموش شود. این طلایاب دارای صفحه نمایش اشاره گر است که بررسی حالت تشخیص، سطح حساسیت و وضعیت باتری را برای شما آسان تر میکند.

دسته قابل تنظیم فلزیاب نقطه زن Pyhodi از 30.7 اینچ تا 42.1 اینچ قابل تنظیم است تا مناسب افراد با قدهای مختلف باشد تا به شما در صرفه جویی در انرژی بیشتر، راحتی بیشتر و استرس کمتر کمک کند.

کویل جستجو فلزیاب نقطه زن Pyhodi

این فلزیاب دارای یک سیم پیچ جستجو با قطر 10 اینچ است هر چه سیم پیچ جستجو بزرگتر باشد حساس تر است و میتواند اهداف با اندازه سکه تا عمق 8 اینچ و اهداف بزرگتر تا عمق 4 فوت را شناسایی کند. کویل جستجوی ضد آب به شما امکان میدهد از تشخیص زیر آب استفاده کنید که برای مناطق بیرونی مانند سواحل، نهرها، پاسیو عالی است. توجه داشته باشید که فقط کویل این طلایاب ضدآب میباشد و از فرو بردن دستگاه به داخل آب جدا خودداری کنید.

فلزیاب نقطه زن Pyhodi

حالت جستجو فلزیاب نقطه زن Pyhodi

 • DISCRIMINATION
 • TONE
 • PINPOINT
 • ALL METAL

فلزیاب نقطه زن Pyhodi دارای 4 حالت جستجو متفاوت میباشد که به شما این امکان را میدهد فلز مورد نظر را تشخیص دهید. اولین حالت DISCRIMINATION است که میتوانید فلزی را که نمیخواهید تشخیص داده شود را انتخاب کنید همچنین در این حالت دستگاه به تعادل خودکار زمین مجهز است. حالت دوم این دستگاه TONE است که با انتشار تون های بالا یا پایین بین انواع فلز تمایز قائل میشود. حالت سوم PINPOINT است که با کاهش حساسیت هدف را مشخص میکند. حالت چهارم ALL METAL است که در این حالت تمامی فلزات را تشخیص میدهد.

مشخصات فلزیاب نقطه زن Pyhodi

 • برند Pyhodi
 • سیستم کاری VLF
 • کویل جستجو 10 اینچی
 • 4 حالت جستجو
 • جک هدفون
 • منبع تغذیه باطری
 • طول قابل تنظیم
 • فرکانس کاری 6.25 کیلوهرتز

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت: 02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *