معرفی دستگاه فلزیاب

فلزیاب نقطه زن Winbest

فلزیاب نقطه زن Winbest

فلزیاب نقطه زن Winbest

فلزیاب نقطه زن Winbest ساخت شرکت Barska یک دستگاه فلزیاب با قیمت مناسب میباشد فلزیاب های Winbest در سه مدل مختلف تولید شده که با توجه به تجربه و عملکرد دستگاه میتوانند انتخاب و خریداری کنند. در ادامه این مقاله به بررسی مدل های متفاوت این دستگاه میپردازیم:

فلزیاب نقطه زن Winbest مدل Pro: یک دستگاه مناسب افراد مبتدی میباشد و دارای دو حالت برای کاوش میباشد در حالت اول انواع فلز را همراه با تعادل خودکار زمین و حساسیت بالا جستجو میکند. در حالت دوم این امکان را برای اپراتور فراهم میکند که فلزات بی ارزش را حذف کند و چه نوع فلزی را تشخیص بدهد.

فلزیاب نقطه زن Winbest مدل Pursuit Edition: این دستگاه مناسب برای افراد حرفه ای و پیشرفته است و دارای سه حالت برای جستجو است و به اپراتور این امکان را میدهد که طلا را از مواد معدنی جداکند و یک تجربه عالی را برای ما فراهم میکند همچنین یک کویل ضد آب هشت اینچی است که به کاوشگران این امکان را میدهد تا در مکان های مختلف به کاوش بپردازید.

 کیت موجود در فلزیاب نقطه زن Winbest دارای هرچیزی که به آن نیاز دارید است شامل یک کیف میباشد که به راحتی دستگاه را با خود جا به جا کنید و یک بیل تاشو همراه این دستگاه میباشد تا کار شما را آسان کند.

فلزیاب نقطه زن Winbest  مدل Master: در این مدل کار بسیار آسان میباشد و این امکان دارد که نوع فلزی را که تشخیص میدهد در صفحه نمایش به کاربر نشان دهد و دارای کویل جستجوی 10 اینچی ضد آب است.

فلزیاب نقطه زن Winbest

ویژگی فلزیاب نقطه زن Winbest

  • صفحه نمایش LCD: صفحه نمایش با کیفیت بالا که اطلاعات مناسبی را در اختیار کاوشگران نمایش میدهد.
  • همه حالت های فلزی و متمایز: این فلزیاب دارای رنگ های متفاوت برای تشخیص انواع فلزات است و قابلیت تنظیم حساسیت را دارد و برای پیدا کردن یک فلز خاص عالی است.سیم پیچ جستجوی: کویل جستجو  8.5 اینچی این دستگاه ضد آب است  و در عمق کم میتواند به شما برای حفاری کمک کند.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *