مقالات فلزیاب

فلزیاب نقطه زن

بهترین دستگاه ردیاب گنج

فلزیاب نقطه زن

 دستگاه های فلزیاب وسیله ای برای کمک به تشخیص بهتر اهداف میباشد که دارای انواع گوناگونی است که هرکدام به گونه ای نیاز های اپراتور را برای کاوش برطرف میکند. اگر به دنبال خرید دستگاه فلزیاب حرفه ای هستید در این مقاله به بررسی انواع دستگاه فلزیاب نقطه زن میپردازیم تا با کارایی آنها آشنا شوید.

بهترین فلزیاب نقطه زن در بازار کدام است؟ این سوالی است که برای بسیاری از افراد که میخواهند یک دستگاه فلزیاب خریداری کنند پیش میاد زیرا بسیار از افراد اطلاعات کاملی از دستگاه های فلزیاب ندارند و نمیتوانند دستگاه مناسب خود را پیدا کنند.

اگر به دنبال خرید یک فلزیاب قوی باشید به دلیل زیاد بودن انواع دستگاه های فلزیاب ممکن است گمراه شوید، در شرکت ما امکان مشاوره رایگان برای شما فراهم شده تا افراد کم تجربه نیز بتوانند یک انتخاب درست داشته باشند.

خرید بهترین فلزیاب نقطه زن با توجه به نیاز اپراتور متفاوت است ابتدا باید نیاز خود از کاوش را مشخص کنید تا بتوانید دستگاه مناسب خود را خریداری کنید. فلزیاب های نقطه زن دارای انواع بوقی و تصویری میباشند که در ادامه این فلزیاب ها را مقایسه خواهیم کرد.

دستگاه های معرفی شده از بهترین فلزیاب نقطه زن میباشند که در رنج قیمت های متفاوت قرار دارد تا با هر بودجه ای بتوانید یک فلزیاب حرفه ای با کارای و عملکرد بالا را داشته باشید، همچنین این دستگاه ها دارای گارانتی یک ساله میباشند.

فلزیاب نقطه زن بوقی

بوقی دارای یک جعبه کنترل و یک دسته قابل تنظیم و یک کویل جستجو میباشد که شکل و اندازه های متفاوتی دارند. فلزیاب نقطه زن بوقی شامل یک لوپ میباشد که بعنوان فرستنده و گیرنده پالس عمل میکند. جهت کاوش با فلزیاب پالسی باید به صورت آهسته و پیوسته به سمت جلو حرکت کرد و با حرکت پویا ( حرکت افقی لوپ بر روی سطح زمین ) منتظر شنیدن صدای بوق حاصل از کشف فلز توسط دستگاه شویم.

کویل فلزیاب بوقی پس از نزدیک شدن به فلز پالسی با یک صدای بوق جستجوگران را از وجود فلز مطلع میکند هرچه به فلز نزدیکتر باشید صدای بوق دستگاه بلند تر خواهد بود. فلزیاب های بوقی که به عنوان فلزیاب نقطه زن نیز شناخته میشوند دارای دو نوع سیستم کاری هستند ( سیستم کاری PI، سیستم کاری VLF).

فلزیاب بوقی نوا پلاس

خرید فلزیاب بوقی

فلزیاب نقطه زن تصویری

فلزیاب های تصویری دارای سیستم مگنومتر میباشند و قابلیت تشخیص طلا از دیگر فلزات و تشخیص مواد معدنی، سنگ‌ها یا کانی ها را دارد. همچنین با ارزش یا بی ارزش بودن هدف مورد نظر را مشخص میکند و این امکان را میدهند که ایده بهتری در مورد آنچه پیدا کرده اید به دست آورید.

کار با فلزیاب تصویری نیازمند یک نرم افزار تخصصی میباشد فلزیاب تصویری یا همان اسکنر فلزیاب توانایی اسکن و ارائه تصویر فلز، تشخیص حفره ها و فضاهای خالی، تونل، راهرو، اتاقک، قبر، چاه، را دارد. این نرم افزار در هنگام خرید فلزیاب تصویری همراه با آموزش در اختیار شما قرار میگیرد.

فلزیاب تصویری xw

فلزیاب تصویری G3-6500

فلزیاب تصویری توربو 20000

فلزیاب تصویری توربو 20000

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان  خرید فلزیاب مدرن و پیشرفته با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *