مقالات فلزیاب

فلزیاب کوچک و قوی 2024

قیمت فلزیاب دستی کوچک

فلزیاب کوچک و قوی

 

 یک دستگاه فلزیاب کوچک و قوی میتواند برای کاوش و جستجو مناسب باشد، این نوع دستگاه های فلزیاب مانند دیگر دستگاه ها برای پیداکردن اشیاء فلزی در زیر زمین و حتی موارد امنیتی استفاده میشوند و با نام های فلزیاب دستی، فلزیاب قلمی، فلزیاب راکتی شناخته میشوند. این نوع دستگاه ها به عنوان یک فلزیاب مکمل در کنار فلزیاب نقطه زن مورد استفاده قرار میگیرد تا اشیاء با ارزشی جا نماند.

این فلزیاب ها توسط کمپانی های متفاوتی تولید و وارد بازار ایران شده،  فلزیاب کوچک و قوی دستگاه های سطحی هستند و عمق کاوش  20 الی 30 سانت را ارائه میدهند در برخی از مدل های پین پوینتر ها قابلیت کاوش تا 50 سانت هم وجود دارد، در این مقاله به معرفی برخی از این فلزیاب های قلمی میپردازیم.

اگر تازه به گنج یابی علاقه پیدا کرده باشید امکان دارای برای شما سوالاتی مانند فلزیاب دستی برای چه مواردی استفاده میشود؟ و یا چه چیزی در فلزیاب تشخیص داده میشود؟ برای شما پیش بیاد در جواب به این سوالات باید بگوییم فلزیاب دستی به راحتی میتوانند آهن و سایر فلزات را تشخیص دهند و در همه جای دنیا برای بازرسی بدنی نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

این نوع دستگاه ها با رسیدن به هر جسم فلزی اپراتور را با صدای بوق با لرزش مطلع میکنند. استفاده از فلزیاب کوچک و قوی دستی مخصوصاً در تشخیص سلاح، چاقو، ابزار فلزی همچنین در زندان‌ها، ساختمان‌های عمومی، فرودگاه‌ها، مراکز خرید، ورودی‌های کلوپ‌های شبانه، جشنواره‌ها، استادیوم‌ها، فضاهای داخلی شلوغ و غیره استفاده میشود.

این فلزیاب ها به دلیل ورن سبک و ابعاد کوچک و حمل راحت در بین کاوشگران محبوبیت بالایی دارد. منبع تغذیه این دستگاه ها باتری میباشد که بستگی به مدل فلزیاب کوچک و قوی که خریداری میکنید میتواند باتری قابل شارژ داشته و یا از باتری های قلمی که قابلیت تعویض دارد استفاده کند در برخی از دستگاه ها باتری موجود میباشد.

در بعضی مواقع نیاز به عمق بالاتری برای جستجو دارید که در این صورت برای رسیدن به هدف خود به دستگاه های فلزیاب پالسی یا فلزیاب تصویری احتیاج پیدا خواهید کرد و این نوع فلزیاب نمیتواند تمام نیاز های شما را برآورده کند.

فلزیاب پین پوینتر زمانی برای گنج یابی برای شما کاربرد دارد که شما نقطه مشخصی داشته باشد و اگر محدوده شما وسیع باشد نیاز به فلزیاب شعاع زن برای کاهش محدوده دارید و سپس  با یک فلزیاب نقطه زن پالسی یا فلزیاب تصویری میتوانید نقطه دقیق را مشخص کنید. در این زمان است که فلزیاب کوچک پین پوبنتر مورد استفاده قرار میگیرد و با استفاده از آن مکان دقیق فلز مورد نظر را متوجه شده  این دستگاه برای تشخیص های جزئی فلز به کار میرود.

مزیت استفاده از فلزیاب پین پوینتر

فلزیاب راکتی دارای کارایی ساده میباشند که تمامی افراد میتوانند با آن کار کنند فقط کافی دستگاه را روشن کنید و شروع به کاوش کنید و حتی ریزترین اشیاء پنهان شده در زیر زمین را پیداکنید. یکی از مزیت های استفاده از این دستگاه ها قابلیت ضد آب میباشد که میتوانید در سواحل و آب های کم عمق به کاوش بپردازید. فلزیاب های دستی برای استفاده روزانه سریع و کارآمد طراحی شده اند که دارای حساسیت بالا برای تمامی فلزات هستند.

قیمت ارزان فلزیاب دستی سبب شده تا بسیاری از افراد برای خرید فلزیاب این نوع فلزیاب کوچک و قوی را در اولویت قرار دهد. این دستگاه ها در دسته فلزیاب نقطه زن قرار میگیرند ولی باید توجه داشته باشید که این دستگاه ها قابلیت تقکیک ندارند و با رسیدن به هر جسم فلزی با توجه به تنظیمات شما با صدای بوق یا لرزش به شما وجود هدف فلزی را اطلاع میدهد.

مشخصات استفاده از فلزیاب دستی

  • دستگاه برای کاوش حتما باید شارژ کامل داشته باشه تا قدرت بیشتری برای جستجو داشته باشد.
  • قابلیت جست و جو و کاوش اهداف در شب و مکان های تاریک.
  • قابلیت استفاده در چاه ها و دیوار ها.
  • حساسیت زیاد به انواع فلزات ریز و کوچک.
  • یکی از مزیت های این دستگاه ها پیدا کردن اهدافی است که با خاک یک رنگ میباشد و با چشم تشخیص آن سخت است.

معرفی انواع فلزیاب راکتی 2024

فلزیاب راکتی پالس دایو

فلزیاب راکتی گرت

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان  خرید فلزیاب دستی با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *