مقالات فلزیاب

قیمت فلزیاب دستی کوچک

قیمت فلزیاب دستی کوچک

قیمت فلزیاب دستی کوچک

فلزیاب دستی کوچک ابزاری برا تشخیص اجسام فلزی در عمق کم میباشد استفاده آسان از این فلزیاب سبب شده تا مجبوبیت بالایی در میان کاوشگران بدست آورد، این فلزیاب به دلیل وزن سبک به راحتی قابل حمل است و میتوانید هرجایی از آن استفاده کنید.

فلزیاب دستی کوچک با فرستان سیگنال الکترومغناطیسی به زمین و برخورد به فلزات با صئای بوق یا لرزش شما را از وجود فلز مطلع میسازد، این دستگاه فلزاتی مانند سکه، جواهرات، قطعات فلزی را در زمین تشخیص میدهد. همچنین میتوان از این دستگاه برای موارد امنیتی و بازرسی بدنی در اماکن مهم استفاده کرد.

قیمت فلزیاب دستی کوچک با توجه به کمپانی سارنده و میزان کاوش متفاوت میباشد این نوع دستگاه ها توانایی کاوش تا 20 الی 30 سانت را داشته و به صورت سطحی میباشند لارم به ذکر است که قابلیت تفکیک در این فلزیاب ها وجود نداشته و با رسیدن به هر گونه فلز با صدای بوق آلارم میدهد. بزخی از این دستگاه ها تا 50 سانت نیز قابلیت کاوش دارد.

موارد مهم در خرید انواع فلزیاب دستی کوچک

  • عمق شناسایی در بعضی از فلزیاب های دستی برای شناسایی فلزات عمق کاوش کمتری داشته و برخی امکان کاوش در عمق بالاتر را برای شما فراهم میکند.
  • فلزیاب‌های دستی کوچک تنها قادر به شناسایی تمام اجسام فلزی هستند پس بهتر است از این نوع فلزیاب ها به عنوان فلزیاب مکمل در کنار فلزیاب بوقی و یا اسکنر فلزیاب استفاده کنید تا نتیجه مطلوبی بگیرید.
  • فلزیاب‌های دستی کوچک بسیار جمع و جور هستند و به راحتی قابل حمل هستند و با توجه به قیمت مناسب یکی از انتخاب های افراد تازه کار و مبتدی میباشد.

معرفی بهترین فلزیاب دستی کوچک

لازم به ذکر است که علاوه بر این مدل‌ها، مدل‌های دیگری نیز وجود دارند که توسط کمپانی های دیگر تولید شده اما همگی کارایی مشابه ای را ارائه میدهند، عمق کاوش تمامی ایم دستگاه های فلزیاب قلمی 20 الی 30 سانت میباشد و تنها مدل پالس دایو ساخت ترکیه به دلیل داشتن یک لوپ امکان کاوش تا 50 سانت را نیز برای شما فراهم میکند.

فلزیاب راکتی پالس دایو

فلزیاب راکتی گرت

 

با کمک این دستگاه فلزیاب در زمین های مختلف میتوانید با دقت بالاتری فلزات جا مانده را پیدا کنید. عمق کاوش فلزیاب های راکتی به اندازه، جنس و نوع فلز بستگی دارد هرچه اندازه فلز مورد نظر شما بزرگتر باشد مقدار عمقی را که میتواند کشف کند بیشتر خواهد بود. استفاده از فلزیاب راکتی به عنوان یک وسیله کاربردی برای گنج یابان، معدن کاران و سایر افراد علاقمند به گنج یافتن فلزات ارزشمند است.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان خرید فلزیاب دستی کوچک با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *