مقالات فلزیاب

پیشرفته ترین فلزیاب موجود در ایران

بهترین دستگاه ردیاب گنج

پیشرفته ترین فلزیاب موجود در ایران

بسیاری از کمپانی های تولید فلزیاب اقدام به تولید محصولات به روز میکنند و اکثرا سعی در بهبود کارایی محصولات خود دارند و با اضافه کردن قابلیت ها و امکانات مختلف سعی دارند تا توجه کاوشگران و فعالین این عرصه را جلب کنند. پیشرفته ترین فلزیاب موجود در ایران را میتوان فلزیاب پالسی و فلزیاب تصویری دانست که مجبوبیت بالایی را در بین کاوشگران دارد.

بسیاری از شرکت های بزرگ تولید فلزیاب مانند مانند فلزیاب OKM، فلزیاب Nokta، فلزیاب گرت، فلزیاب ماینلب وجود دارد که از تکنولوژی های حرفه ای برای تولید دستگاههای فلزیاب حرفه ای خود استفاده میکنند. اما مد نظر داشته باشید که کیفیت یک فلزیاب به مارک آن نیست و باید عملکرد آن با توجه به نیاز شما بررسی شود. برای خرید پیشرفته ترین فلزیاب موجود در ایران ابتدا باید بودجه و نیاز خود از کاوش را مشخص کنید.

دستگاه های تولید کمپانی های خارجی در ایران دارای قیمت بالایی هستند و شامل گارانتی نیستند، شرکت فلزیاب افشار دست به تولید انواع فلزیاب با تکنولوژی های کمپانی خارجی زده که از بهترین قطعات در تولید آتها استفاده کرده و مناسب برای زمین های ایران که دارای مواد معدنی بالایی هستند میباشد. دستگاه های تولیدی این شرکت مشابه دستگاه های خارجی میباشد و در رقابت با آنها کارایی چشم گیری را نمایان کرده است.

معرفی پیشرفته ترین فلزیاب موجود در ایران

در بین فلزیاب تصویری، فلزیاب توربو سری ۲۰۰۰۰ حرف اول را در اسکن زمینی و اطلاعاتی موجود که از سطح زیر زمین میزند که قدرتمند بودن و دقت بالای این دستگاه درصد خطای اپراتور را پایین آورده و درصد موفقیت را بالا میبرد. پیشنهاد متخصصین اپراتوری برای خرید فلزیابی با دقت و عمق بالا فلزیاب توربو ۲۰۰۰۰ میباشد. در کنار این فلزیاب یک لایو سنسور قرار دارد.

 پیشرفته ترین فلزیاب تصویری

فلزیاب بوقی نوا پلاس به جرعت یکی از بهترین دستگاه های پالسی میباشد که با حساسیت بالا و بالانس اتوماتیک یک جستجو بدون خطا را برای شما فراهم میکند، این دستگاه عملکردی مانند لورنز دارد و در مقابسه با آن قیمت مناسب تری دارد.

پیشرفته تربن فلزیاب بوقی

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید انواع گنج یاب از جمله فلزیاب شعاع زن،  فلزیاب تصویری،  فلزیاب بوقی،  فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب و فلزیاب میباشد که  نسبت به قیمت بسیار پایین عملکرد چشم گیری برای کاوشگران داشته باشد در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا کاوشگران در ازای پولی که پرداخت میکنند از دستگاه عملکرد عالی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان  خرید پیشرفته ترین فلزیاب موجود در ایران با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 اینستاگرام شرکت افشار

اینستاگرام فلزیاب افشار

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *