مقالات

مقالات فلزیاب

خرید فلزیاب

خرید گنج یاب

خرید فلزیاب

 در دنیای امروز بسیاری از مردم علاقه خاصی به گنج و جستجو برای پیدا کردن گنجینه های مدفون شده دارند که نیاز اولیه برای یک جستجو بی نقص خرید فلزیاب مناسب با توجه به نیاز خود و کسب مهارت های لازم برای کار با دستگاه های فلزیاب است. این دستگاه ها با نام های فلزیاب، گنج یاب، طلایاب، معدن یاب نیز شناخته میشوند که دارای انواع گوناگونی هستند و هرکدام دارای کارایی های متفاوتی هستند.

فلزیاب دستگاهی برای تشخیص انواع اجسام فلزی مدفون شده در زیر زمین هستند که  توسط شرکت های مختلف در مدل های گوناگونی ساخته شده است فلزیاب ها دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هستند برخی قابلیت ذخیره سازی داده ها و اتصال به لپ تاپ را دارند، برخی دیگر امکان تفکیک و بالانس دستی با اتومانیک دارند. در این مقاله به بررسی برخی ویژگی هایی که در خرید فلزیاب باید به آن توجه کنید میپردازیم تا بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین دستگاه را خریداری کنید.

خرید فلزیاب نقطه زن

انواع  مدل های فلزیاب

  • فلزیاب بوقی
  •  فلزیاب تصویری
  •  فلزیاب شعاع زن
  •  فلزیاب دستی

قبل از خرید فلزیاب باید نوع دستگاه مورد نیاز خود را مشخص کنید،  فلزیاب تصویری و فلزیاب بوقی از رایج ترین فلزیاب ها میباشند که در بسیاری از صنایع کارایی دارند و به شما برای یک کاوش عالی و تشخیص فلزات با ارزش کمک میکنند. فلزیاب های تصویری قابلیت نمایش تصویر فلزات را دارد در حالی که فلزیاب های بوقی با اعلام صدا شما را مطلع میکند.

فلزیاب بوقی

دستگاه فلزیاب بوقی دارای دو نوع سیستم کاری هستند دستگاه هایی که دارای سیستم کاری VLF هستند مناسب برای سکه یابی و کاوش در عمق کم هستند برای مثال تا 1 متر و 50 سانت توانایی کاوش دارند اما دارای دقت و حساسیت بالایی هستند نوع دیگر فلزیاب های بوقی که دارای سیستم کاری پالسی هستند مناسب برای کاوش در عمق های بالاتر تا 4 متر هستند و دارای قدرت تفکیک نیز میباشند.

خرید فلزیاب بوقی

 فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب تصویری که به اسکنر فلزیاب و فلزیاب مگنومتر نیز معروف هستند اطلاعات دریافتی از زمین را به تصاویر قابل فهم به صورت گراف های رنگی تبدیل میکند و نتیجه نهایی توسط نرم افزار خاصی قابل مشاهده و تجزیه و تحلیل است. اگر قصد کاوش در عمق های بالا را دارید دستگاه های بوقی پیشنهاد خوبی برای کار برای شما نیست و نیاز به یک فلزیاب قدرتمند تر با عمق بالا تر دارید.

فلزیاب تصویری به دستگاهی گفته میشود که علاوه بر قابلیت شناسایی فلز، قابلیت اسکن و شناسایی حفره، اتاقک و ارایه تصویر فلز مورد نظر را دارد و فقط شکل حدودی و تخمینی فلز را نمایان میکند که سبب صرفه جویی در وقت و هزینه شما میشود و از حفاری الکی جلوگیری میکند.

خرید فلزیاب تصویری

 فلزیاب شعاع زن

فلزیاب شعاع زن که به عنوان ردیاب فلز نیز شناخته میشوند دارای مدل های دستی و فرکانسی موجود میباشند مناسب برای محیط های گسترده ای میباشد که شما نقطه مشخصی در آن ندارید و نمیتوانید کل زمین را به کاوش بپردازید و وقت و انرژی زیادی را از شما  میگیرد میتوانید با خرید یک ردیاب شعاع زن محدوده کاوش را کوچک کرده و یک نقطه تقریبی از هدف مورد نظر را پیدا کنید و سپس با یک فلزیاب بوقی نقطه دقیق کاوش را پیدا کنید و سپس به حفاری بپردازید.

خرید فلزیاب شعاع زن

 فلزیاب دستی

فلزیاب دستی، بازرسی بدنی، راکتی همه از یک نوع فلزیاب با نام های متفاوت هستند این فلزیاب ها به عنوان فلزیاب نقطه زن بوقی نیز معروف هستند  که عمق کاوش این دستگاه ها کم است و  میتوانند 20 الی 30 سانت را تشخیص دهند البته در برخی از مدل های این دستگاه عمق کاوش تا 50 سانت نیز میرسد وزن این فلزیاب ها بسیار سبک میباشد و به دلیل کوچک بودن اندازه آن ها بسیار در بین کاوشگران محبوب است.

از این فلزیاب ها به عنوان یک فلزیاب مکمل در کنار فلزیاب بوقی استفاده میشود تا اشیاء با ارزش به جا مانده را شناسایی کند این دستگاها با رسیدن به هر فلزی شمارا با صدای بوق مطلع میکند توجه داشته باشید که این فلزیاب قدرت تشخیص سطحی دارد و برای کاوش برای عمق های بالا مناسب نیست.

خرید فلزیاب دستی

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Start typing to see posts you are looking for.
Sidebar
Wishlist
Home
Shop